• +90 224 411 07 58
  • iletisim@simetrikpro.com
Simetrikpro

İDDİAMIZ

ESNEK ÜRETİM SİSTEMLERİYLE AVRUPA’YA AÇILMAYI HEDEFLİYORUZ

YERLİ MÜHENDİSLİK GÜCÜNÜ ESNEK ÜRETİM SİSTEMLERİ ÜRETEREK MÜŞTERİLERİMİZE YAYGINLAŞTIRMAYI VE NİHAYETİNDE AVRUPAYA AÇILMAYI HEDEFLİYORUZ.

Simetrik PRO çatısı altında oluşturduğumuz organizasyon sayesinde, ulusal teknolojiye olan inancımızın verdiği güçle müşterilerimize katma değeri yüksek tesisler kazandırmaya çalışıyoruz. Müşteri beklentilerini biliyor ve onlar için en uygun yatırımı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Tüm verileri, proses tasarımından, ekipmanların tasarımlarına, sistemlerinin üretiminden, ön kurulumlarına, sertifikasyon çalışmalarından nihai kurulum ve devreye alma çalışmalarına kadar tüm süreçleri profesyonelce yönetiyoruz. Bunu yaparken en etkili proje yönetim metotlarını kullanıyor ve müşterilerimizin süreç boyunca proje hakkında bilgi edinmelerini sağlıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZİN DOĞRU YATIRIMLARI YAPABİLMESİNE KATKI SAĞLAMAK VE GÜVENLİ YARINLARINA ORTAK OLABİLMEK İÇİN AKILLI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

Simetrik PRO Ltd. Şti. olarak, Prowelding markası altında Otomotiv Kaporta Kaynak Sistemleri, Prolinetech Markası altında Montaj Üretim Hatları ve Müşteriye Özel Ekipmanlar, yanı sıra Promoving markası altında ise Endüstriyel Taşıma Sistemleri, Asistan, Partner ve Manipülatörler üretiyoruz. Bunu yaparken bilinen en etkili proje yönetim metotlarını kullanıyor ve müşterilerimizin projenin her aşamasında ve arzu ettikleri her detayda bilgi edinmelerine katkı sağlayacak şeffaflık ve özende çalışıyoruz. Müşterimizin arzularını kendi beklentimiz haline dönüştürerek, onların doğru yatırımları yapabilmesine katkı sağlamak ve güvenli yarınlarına ortak olabilmek için endüstriyel alanda mevcut teknolojileri kullanarak ve yenileşimci bakış açısını hakim kılarak akıllı çözümler üretiyoruz.